Bizi arayın0086-731-85252378

Bize Mail Gönderin[email protected]

Ana Sayfa>Hakkımızda>Haberler

MHG ince Piksel LED ekran, Sany Group için Çok fonksiyonlu konferans odası sistemi oluşturur

Zaman: 2021-03-18 Hitler: 56

Changsha Sany Group'un genel merkezinde bulunan çok işlevli konferans odası seçildi ve MHG DA151 ince aralıklı LED ekran ve mekanik bir bölünmüş sistem ile kuruldu. Kurulumdan sonra, LED ekran sistemi, müşterilerden oybirliğiyle övgü toplayan Çok fonksiyonlu konferans salonunun öne çıkan bir özelliği haline geldi.


MHG DA serisi ince aralıklı LED ekranlar (1) (1)


MHG DA151 yüksek renk ve parlaklık tutarlılığına, yüksek çözünürlüklü ve hassas renklere sahiptir; Döküm Alüminyum entegrasyon teknolojisini benimser, her kabin 480x480 mm, yalnızca 5.7 kg, ön bakım ve mükemmel yapı tasarımına sahiptir.


MHG DA serisi ince aralıklı LED ekranlar (2) (1)

Müşterinin gereksinimlerini karşılamak için MHG, tüm ekranın sorunsuz bir şekilde birleştirilmesi için mekanik bir bölünmüş sistem oluşturur. Ayrıldıktan sonra 4: 3 oranında bağımsız olarak kullanılabilir; ve birleştirildiğinde 16: 9 oranına göre, Bu, ekran sisteminin kullanım senaryolarını büyük ölçüde zenginleştirir.


MHG DA serisi ince aralıklı LED ekranlar (3) (1)


MHG DA serisi ince aralıklı LED ekranlar, TV stüdyolarında, tiyatrolarda, sahne etkinliklerinde, konserlerde, konferans salonlarında, sergilerde vb. Yaygın olarak kullanılmaktadır.


MHG DA serisi ince aralıklı LED ekranlar (4) (1)