Bizi arayın0086-731-85252378

Bize Mail Gönderin[email protected]

Ana Sayfa>Hakkımızda>Haberler

Malanshan Minghe 1 Nolu TV Stüdyosu'ndaki e-spor yarışması, "Global Action" Changsha istasyonu şampiyonu belirledi

Zaman: 2021-11-04 Hitler: 101

15 Ekim'de, e-spor hayranlarının gözlerine odaklanan "Küresel Aksiyon" Changsha İstasyon Finalleri başladı. Malanshan Minghe No 1 TV Studio. 10 günlük şiddetli rekabetin ardından 3184 takım arasından öne çıktı ve en iyi dört takım RTS mobil e-sporunun zirvesini arzulamak için Changsha'ya geldi.

图片 3


图片 2

Bu etkinlik için, MHG (Minghe Grubu) mekan donanım destek tesisleri, ses ve ışık sistemi entegrasyonu, sahne tasarımı ve yapımı ve teknik destek dahil olmak üzere tam süreç özelleştirilmiş hizmetler sağladı. Işık ekipmanında, MHG LED Hareketli kafa yıkama ışığı (MH-1200L-WASH) ve MHG Hareketli kafa spot ışığı (MH-1400-SPOT) tüm sürece yardımcı olarak havalı ve tutkulu bir e-spor sahnesi oluşturur. Aynı zamanda, MHG Hareketli far ışığının (MH-550-BEAM) esnek kullanımı, yarışma sahnesini daha yoğun ve heyecanlı hale getirdi.

Sahnede, muhteşem müzik, aydınlatma tutkusuyla birleştiğinde, rekabeti birbiri ardına doruğa çıkardı. Final onuru için yarışmak için, her oyuncu harika ve heyecan verici bir yarışma başlatmak için elinden gelenin en iyisini yaptı ve izleyicilere doruk bir e-spor şöleni sundu.

图片 1