Bizi arayın0086-731-85252378

Bize Mail Gönderin[email protected]

Ana Sayfa>Hakkımızda>Haberler

2021 Uluslararası Çocuk Moda Sanat Haftası Malanshan Minghe Studio No.1'de düzenlendi

Zaman: 2021-10-27 Hitler: 363

Ekim ayında, 17 kapanış 2021 Uluslararası Çocuk töreniHunan Gösteri Sanatları Grubu tarafından düzenlenen, Changsha Model Derneği'nin ev sahipliğinde, Derneğin Moda Sanat Komitesi ve Hunan Rongchuang Kültürü tarafından üstlenilen Moda Sanatı Haftası, Malanshan'daki Video Kültür ve Yaratıcı Park'ta bulunan Minghe Stüdyosu No.1'de gerçekleştirildi. . Parlak ışıklar ve titreyen floresan ışıklar, izleyicilere üst düzey bir çocuk defilesi sundu.

图片 1


图片 2


图片 3


Bu etkinlik için Minghe Group, mekan donanım destek tesisleri, ses ve ışık sistemi entegrasyonu, sahne tasarımı ve inşaatı ve teknik destek dahil olmak üzere tam süreç özelleştirilmiş hizmetler sağladı. Etkinlik aydınlatması, Minghe LED Bilgisayar Hareketli kafa profil ışığı (MH-L1200-PROFILE), Bilgisayar Yıkama ışıkları (MH-1200L-WASH) ve 3'ü 1 arada bilgisayar ışıkları (MH-470-BSW) gibi çok sayıda lamba kullanır.

LED bilgisayar profil ışığı (MH-L1200_PROFILE), sahnedeki herhangi bir geometrik şekli sorunsuz bir şekilde kesebilen hızlı çalışan tam kesim sistemine sahiptir. Sitede kesilen uzun T-masa, çocuk moda markalarının trendini mükemmel bir şekilde gösteriyor. Bilgisayar yıkama ışıklarının ve 3'ü 1 arada bilgisayar ışıklarının mükemmel kombinasyonu ile birleştiğinde, izleyiciler için yüksek kaliteli ve yüksek standartlı bir moda şöleni sundu.

图片 4